Web & Dijital Pazarlama

Kursiyerlerimiz Web tasarım Kursunu alarak Web Sitelerinin tasarımından yayınlaması ve yönetimi dahil tüm süreci kendisi yapabilir duruma gelir. Yeni bir meslek sahibi olarak maddi anlamda para kazanmanızı sağlar.

M.E.B onaylı Web Tasarım kursu sadece ve sadece Ankara Tasarım Bilgisayar Kursundan alabilirsiniz. Deneyimli eğitmenlerimizle, plazmalı eğitimler verilmektedir. Kurslarımızın süresi 12 hafta 80 saattir. Açılacak gruplar hakkında daha sağlıklı bilgi almak için kursumuzu arayabilirsiniz.

Kimler Katılabilir

Web Tasarım Kursuna; Kendi internet sitesini oluşturmak, bilişim dünyasında, Reklam ajanslarında ve Web Desing şirketlerinde Webmaster olarak çalışmak isteyenler katılmalıdır.

Ön Koşullar :

Web Tasarım Kursu için Temel bilgisayar Bilgisi gereklidir.

Bültenimize Kayıt olun

Yeni açılan kursları ve İndirim fırsatlarını kaçırma!

Diğer kurslarımızı da incelemeyi unutmayın

ADeko Kursu

Yaptığınız tasarımların, Foto-gerçekçi görüntüsünü oluşturup, en ince ayrıntısına kadar maliyetini hesaplayabileceğiniz ve projedeki mobilyaların üretimi için tüm verileri alabileceğiniz, Türkiye’deki dekoratör ve mobilyacıların en çok kullandığı iç mimari çizim programıdır.

3DS Max Kursu

Eğitim kapsamında, Photoshop ve Premiere dersleri de verilmektedir. Bu dersler başlıbaşına bir foto-düzenleme veya post-prodüksiyon dersi niteliğinde olmamakla beraber, MAX’le birlikte kullanıma yönelik olarak bu programların temel kullanım eğitimini içermektedir.