Kurumsal Eğitimler

HAVELSAN A.Ş.

HAVELSAN A.Ş. 3Ds Max ve Web Tasarım Eğitimlerinde Ankara Tasarım'ı bizi tercih etti. Havelsan bünyesinde mühendis ve mimarlara eğitimler verilmiş olup, eğitim sonucunda sertifikaları verilmiştir.

TAI

Hava Kuvvetleri Komutanlığı ve TAI uzun araştırmalar sonucunda 3DS MAX eğitimlerinde Ankara Tasarım' a karar verdiler. Hava Kuvvetleri Komutanlığı ekibine kursumuzda, TAI personeline TAI'de eğitimler Mustafa GÜVENÇ tarafından verilmiştir. Her iki kurumda eğitimlerden son derece memnun kalmışlardır.

SGK

Sosyal Güvenlik Kurumu Basın ve Halkla İlişkiler Birimi bünyesinde bulunan SGK TV personeline Adobe After Effects ve Adobe Indesign eğitimleri kurumumuz tarafından verilmiştir.

Ankara Büyükşehir Belediyesi

Ankara Büyükşehir Belediyesi İmar Dairesi Başkanlığı Personeli Revit Eğitiminde Ankara Tasarım'ı tercih etmiş olup, eğitim başarıyla sonuçlanmıştır.

TBMM

TBMM Autocad eğitiminde bizi tercih etti. Meclis mimar ve mühendislerinden oluşan 13 kişilik grup kurumumuzda eğitim aldılar. Eğitimi büyük memnuniyet ve MEB Autocad sertifikalarını alarak tamamladılar.

T.C. Gümrük bakanlığı

Gümrük bakanlığı personeline Grafik tasarım eğitimi verilerek, eğitim sonucunda sertifikaları verilmiş, Ankara Tasarım'ı tercih etmişlerdir.

Selçuk Üniversitesi

Selçuk Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü AutoCad Eğitimi için firmamızı tercih etmiş olup eğitimler tamamlanmış ve sertifikaları öğrencilere teslim edilmiştir.

Özel ve resmi Kurumlara, kurumsal bazda eğitimlerimiz olmaktadır. Bu eğitimler kurumumuzda yada kurumun kendi bünyesinde verilmektedir.
Kurumların kendi eğitimlerini vermek için tarafımızdan sınıf kiralayarak eğitim verebilirler.
Kurumumuz bünyesinde 12′ şer kişilik 4 labaratuvar ve 6’şar kişilik 1 labaratuvar, I7 – I5 – I3 işlemcili, 19,5 inç ekranlara sahip bilgisayarlarda LED Tv ve Videowall kullanılarak eğitimlerimiz verilmektedir. 

Kurumumuzun verdiği eğitimlerden bazıları aşağıda verilmiştir.

GRAFİK TASARIM EĞİTİMİ

GRAFİK TASARIM – WEB TASARIM – WINDOWS- OFFICE EĞİTİMLERİ

AUTOCAD – OFFICE EĞİTİMLERİ

GRAFİK – CNC – 3DS MAX – AUTOCAD – MAKİNE RESSAMLIĞI EĞİTİMLERİ

3DS MAX EĞİTİMİ

GRAFİK TASARIM – WEB TASARIM – OFFICE

3DS MAX – VRAY – GRAFİK TASARIM EĞİTİMLERİ

OFFICE – WINDOWS – TEKNİK EĞİTİMLER

AUTOCAD EĞİTİMİ

AUTOCAD EĞİTİMİ

3DS MAX EĞİTİMİ

AUTOCAD EĞİTİMİ

WEB TASARIM EĞİTİMİ

GRAFİK TASARIM – WEB TASARIM EĞİTİMLERİ

AFTER EFFECTS VE INDESIGN EĞİTİMİ

CATIA EĞİTİMİ